به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا و به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، افتخاری در همین خصوص گفت: حضور مهدی قائدی در استقلال را خوش آمد می گویم. ایشان از بازیکنان خوب و پدیده لیگ یک بود که از مدت ها قبل مذاکرات مان را برای جذب این بازیکن آغاز کرده بودیم و امروز این مذاکرات نهایی شد و با قائدی قرارداد 3 ساله امضا کردیم.

او افزود: این بازیکن در لیگ یک عملکرد خوب و مطلوبی داشت و باشگاه های زیادی به دنبال جذب او بودند اما با توجه به علاقه قلبی به استقلال، حضور در این باشگاه را انتخاب کرد و اطمینان دارم عملکرد مطلوبی خواهد داشت.

او اظهار داشت: هواداران استقلال اطمینان داشته باشند طی روزهای آینده اخبار خوشی خواهند شنید. ما با بازیکنان خوبی در حال مذاکره برای امضای قرارداد هستیم اما تا زمانی که قطعی نشود، اعلام نمی کنیم. درخصوص قائدی هم همین اتفاق افتاد، ما از مدت ها قبل با این بازیکن و باشگاه ایرانجوان در حال مذاکره بودیم که پس از توافق نهایی و امضای قرارداد، آن را اعلام کردیم. ضمن این که باشگاه استقلال با باشگاه سازنده ایرانجوان هم توافق نامه خواهر خواندگی امضا کرد تا هر دو باشگاه ارتباط بیشتری در زمینه هایی مثل نقل و انتقالات، اردوهای داخلی و خارجی و ... با هم داشته باشند.