به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، تیم بسکتبال با ویلچر زیر 23 سال کشورمان در نخستین بازی از رقابت‌های جهانی کانادا مقابل استرالیا به برتری دست یافت.  در نخستین روز از رقابت‌های جهانی بسکتبال با ویلچر جوانان زیر 23 سال، تیم کشورمان به مصاف استرالیا رفت که این دیدار با نتیجه 72 بر 68 به سود بسکتبالیست‌های کشورمان به اتمام رسید.

محمدحسن سیاری، بازیکن شماره 13 و کاپیتان ایران، نیز از سوی کمیته فنی به عنوان بهترین بازیکن این دیدار معرفی شد.  تیم ایران با ترکیب امیررضا احمدی(ایلام)، مهدی ماندگار(هرمزگان)، علی کریمی کردآبادی(اصفهان)، مجتبی کمالی(فارس)، محمدحسن سیاری، همایون عسگری مهرآبادی، مهدی عباسی شتریه(مرکزی)، پیمان میزان، حسنعلی کعبی عمیر، سیدمهدی موسوی(تهران)، رضا عیوضی(قم) و با هدایت حسن پالار، سرمربی تیم ملی، در این مسابقات حضور یافته است.

رقابت‌های جهانی کانادا در دو گروه 6 تیمی برگزار می‌شود و تیم ملی کشورمان در گروه یک با  استرالیا، ترکیه، کانادا، برزیل و ایتالیا همگروه است. در گروه دو نیز تیم‌های انگلستان، آلمان، ژاپن، آمریکا، فرانسه و آفریقای جنوبی با هم در یک گروه قرار دارند.  تیم ملی کشورمان در دومین روز از رقابت‌‌ها، فردا (جمعه) به مصاف ترکیه می‌رود.