به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، محمد پنجعلی درباره بازی سوپرجام پرسپولیس مقابل نفت به خبرنگار برنا گفت: قرمزها کار راحتی ندارند و سرخپوشان نباید خود را قهرمان بدانند. حریف پرسپولیس انگیزه‌اش زیادتر از سرخپوشان است، اگر بچه ها با تمرکز کافی در زمین حاضر شوند با توجه به اینکه نسبت به نفت شرایط بهتری داشتند می توانند قهرمان شوند. فکر می کنم بچه ها این جام را بگیرند.

پیشکسوت پرسپولیس درباره شرایط این تیم برای لیگ جدید عنوان کرد: پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات بسیار خوب عمل کرده است و با بازیکنانی که جذب کرد، نقاط ضعفش را بر طرف کرد. جذب این بازیکنان به خصوص برای مراحل حساس مسابقات آسیایی بسیار مهم بود، نگاه اصلی مدیران، کادر فنی و بازیکنان پرسپولیس باید به موفقیت در لیگ قهرمانان باشد، چرا که این پرسپولیس می تواند در آسیا قهرمان شود.

کاپیتان پیشین سرخپوشان درباره ماندن مهدی طارمی گفت: مهدی بهترین تصمیم را گرفت. این تیم در آسیا حضور دارد و با توجه به حضور تیم ملی ایران در جام جهانی روسیه می تواند بدرخشد و خودش را به فوتبال روز دنیا و لیگ های معتبر معرفی کند. جام جهانی ویترینی از بهترین بازی های طارمی خواهد بود.

پیشکسوت تیم ملی فوتبال درباره اینکه آیا با حضور همزمان منشا و طارمی احتمال بروز مشکلت حاشیه ای برای این بازیکنان و دیگر نفرات در پی داشته باشد، تصریح کرد: چنین اتفاقی رخ نمی دهد. برانکو مدیریت تیمی خیلی خوبی دارد. بازیکنان پرسپولیس هم می دانند کجا بازی می کنند و نگاه به آنها چقدر ویژه است. اتفاقا فکر می کنم همین موضوع باعث می شود خط حمله پرسپولیس تبدیل به یکی از زهردارترین و وحشتناک‌ترین خطوط شده و کابوس هر دفاعی شود. امسال هم مدعی هستیم و می توانیم هواداران را خوشحال کنیم. خوشبختانه مدیریت باشگاه تمام خواسته های کادرفنی را برآورده ساخت تا با قدرت راهی مسابقات شویم.

او درباره مربیگری علی کریمی در نفت گفت: برای کریمی خیلی خوشحالم. علی کریمی یکی از باهوش ترین هاست. امیدوارم او بتواند در نفت نشان دهد که مربی بزرگی خواهد شد.