به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، برانکو ایوانکوویچ بعد از پیروزی سه بر صفر تیمش مقابل نفت تهران و کسب عنوان قهرمانی سوپرجام فصل ٩٥ - ٩٦ در نشست خبری اظهار کرد: طبیعی است که این پیروزی بهترین حالت برای ورود به فصل جدید قهرمانی است. کسب قهرمانی برای ما مهم بود. به بازیکنان به خاطر نمایش بسیار زیبا تبریک می‌گویم. خیلی راضی هستم. مخصوصا در این فاز که فقط چهار هفته است که در تمرینات هستیم.

او ادامه داد: طبیعی است که فینال را برای برد بازی می‌کنند نه اینکه فقط بازی کنند. این اولین قهرمانی ما در این فصل بود و امیدوارم آخرین قهرمانی نباشد. به بهترین نحو در اول فصل هواداران را راضی نگه داشتیم. یک بار دیگر به بازیکنان تبریک می‌گویم. از هواداران و کادرفنی  و مدیریت باشگاه هم تشکر می‌کنم.

سرمربی پرسپولیس گفت: ما از مشکلات نفت خبر داشتیم. وقتی چهار و پنج بازیکنی که بازی نکرده بودند برگردند و با حضور درخشان و خورشیدی مطمئن هستم تا چند ماه دیگر آنها برای هر حریفی خطرناک خواهند بود.

او در پاسخ به این سوال که پرسپولیس باز هم قهرمان می‌شود؟ گفت: دیدگاه و هدف ما بیشترین برد و قهرمانی است. طبیعی است با تمام توان این سه جام را ادامه می‌دهیم. انتظار داریم یک ماه دیگر بهتر از این باشیم.

برانکو درباره حضور آدام همتی در لیست پرسپولیس گفت: منظورتان را نمی‌فهمم. او بازیکن پرسپولیس است و مدارک خود را از کانادا گرفته و با تیم قرارداد دارد. در کنار بازیکنان جوانی که به تیم ملحق شده‌اند. در طی یک سال آینده خواهیم دید به تیم اصلی می‌رسد یا نه.