به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، مرحله نخست مسابقات گرندپری (G4) در سال 2017 با حضور تکواندوکاران برتر جهان در 4 وزن المپیکی زنان و مردان از روز جمعه (13 مردادماه) به مدت 3 روز در شهر "مسکو" روسیه برگزار خواهد شد که تیم‌ملی کشورمان برای حضور در این رقابت ها با ترکیب 3 نفره خود، بامداد فردا (سه شنبه) به این کشور سفر می کند.

آرمین هادی پور و محمد کاظمی (وزن 58- کیلوگرم) و ابوالفضل یعقوبی (وزن 68- کیلوگرم) ملی پوشان کشورمان هستند که در این رقابت ها به مصاف حریفانشان می روند.

در این رویداد مهدی بی باک به عنوان سرمربی و علیرضا نصرآزادانی به عنوان مربی در کنار تیم حضور دارد.

همچنین حمیدرضا هادیان (وزن 58- کیلوگرم)، سروش احمدی (وزن 63- کیلوگرم)، امیرحسین ساسان (وزن 80- کیلوگرم) و سجاد مردانی (وزن 87+ کیلوگرم) که خود را برای حضور در نخستین دوره مسابقات "جام ریاست فدراسیون جهانی" در آسیا آماده می کنند تمرینات خود را زیر نظر "هادی افشار" (مربی) پیگیری کرده و روز چهارشنبه (18 مردادماه) راهی "تاشکند" ازبکستان می شوند.

محمد کاظمی و ابوالفضل یعقوبی نیز پس حضور در مسابقات گرندپری به منظور شرکت در این رویداد به همراه کادرفنی عازم ازبکستان می شوند.

گفتنی است؛ مسابقات گرندپری (G4) است و به نفرات اول تا سوم به ترتیب 40، 24 و 14.40 امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیکی تعلق می گیرد.