به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا،احمد شقاقی  با اشاره به اینکه اواخر مهر تیم ملی سبک های آزاد فدراسیون به مسابقات قهرمانی جهان اعزام می شود، گفت: در همین راستا بنا داریم مسابقات قهرمانی کشور انتخابی تیم ملی را 27 مرداد ماه در تهران برگزار کنیم. وی افزود: این رقابتها در دو بخش کاتا و کومیته برگزار خواهد شد.

رییس سازمان سبکهای آزاد فدراسیون کاراته در پاسخ به این سوال که نحوه گزینش قهرمانان برای حضور در اردوهای آماده سازی به چه صورتی خواهد بود، اظهار داشت: روز گذشته با احکام صادره از سوی رئیس فدراسیون، مربیان تیم ملی سبکهای آزاد کاراته انتخاب شدند و در جلسه ای که با آنها خواهیم داشت در این خصوص تصمیم گیری می کنیم.صحبتی هم با رئیس فدراسیون داشته ام تا قبل از اعزام به مسابقات جهانی چند مرحله اردوی آمادگی در تهران برگزار کنیم. در رده جوانان هم مربیان تیم ملی انتخاب شدند و بعد از برگزاری مسابقات بزرگسالان، برای پیکارهای قهرمانی کشور انتخابی تیم ملی این رده سنی هم بزودی برنامه ریزی می کنیم.

احمد شقاقی در پایان اسامی کادر فنی تیم ملی های بزرگسالان وجوانان که احکام آنها از سوی رئیس فدراسیون صادر شده را بدین شرح اعلام کرد: داود دانشفر به عنوان سرمربی تیم بزرگسالان، رضا آذوغ، محراب زارع، محمدرضا صالحی و امیرهوشنگ شاه قلعه ای به عنوان مربیان این تیم و خسرو معصومی به عنوان سرمربی تیم جوانان و صابر شقاقی، هوشیار نورافکن و رامین برازنده به عنوان مربیان تیم ملی جوانان.