به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، مجمع سالیانه هیات همگانی استان تهران با حضور علی مجدآرا رییس فدراسیون ورزشهای همگانی، رضا گل محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران، ولی الله شجاع پوریان رییس هیات همگانی تهران ودیگر اعضا در آمفی تئاتر اداره کل ورزش و جوانان استان تهران برگزار شد.

در ابتدای این مجمع که ملاجعفری معاون امور توسعه همگانی ورزش و جوانان استان تهران، فاطمه سلیمی نایب رییس امور بانوان، محمدصادق حسنی نایب رییس، شیما سادات مصطفوی پور دبیر، سعیده صادقی خزانه دار هیات همگانی استان تهران و جمعی از نمایندگان مربیان، داوران و روسای هیاتهای شهرستانهای استان تهران نیز حضور داشتند، شجاع پوریان گفت: تعامل بالا و سازنده هیات استان با فدراسیون همگانی و استفاده از دیدگاههای کارشناسان و متخصصان فدراسیون باعث پیشرفت قابل ملاحظه این هیات شده است.

رییس هیات همگانی تهران خاطرنشان کرد: ما در سال 95 توانستیم دربسیاری از جهات از جمله برگزاری کلاس برای طلاب، اجرای 27 مورد از موارد سند تحول فدراسیون ورزشهای همگانی، برگزاری کلاسهای بازآموزی، فعال کردن ایستگاههای صبحگاهی و رساندن این ایستگاههای به 1288 ایستگاه و همچنین برگزاری 305 دوره آموزش مربیگری روند رو به رشدی را داشته باشیم که از آنها می توان به عنوان نقاط قوت هیات استان درسال 95 نام برد.

پس از آن مصطفوی پور دبیر هیات گزارش کاملی از فعالیتهای سال 95 و سعیده صادقی خزانه دار هیات استان نیز گزارش عملکرد مالی این هیات در سال گذشته را ارائه دادند.

درادامه نشست رضا گل محمدی مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران با بیان اینکه هیات ورزشهای همگانی استان تهران توانست تمام معیارهای مدنظر ما را در سال 95 به تحقق برساند، گفت: من از عملکرد این هیات رضایت کامل دارم و این مهم با مدیریت شجاع پوریان و تلاش همکاران در هیات همگانی استان تهران تحقق یافته است.

وی افزود: وقت آن فرا رسیده است تا گزارش های شفاهی خود را به سمت عملی شدن پیش برده و آمار صحیحی از پرداختن به ورزش در تهران و کشور ارائه دهیم.

در انتها مجدآرا رییس فدراسیون ورزشهای همگانی گفت: هیات همگانی تهران از هیاتهای برتر کشور بوده و الگوی مناسبی برای دیگر هیاتهای کشور می باشد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: