به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، کمیته ملی المپیک طی پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عرصه رسانه از تلاش های خستگی ناپذیر و شبانه روزی اصحاب رسانه به خصوص سردبیران دبیران، خبرنگاران، گزارشگران و تصویر برداران جامعه ورزش کشور قدردانی نموده و فرا رسیدن روز خبرنگار را به همه این عزیزان تبریک گفت.

در متن پیام تبریک کمیته ملی المپیک به مناسبت روز خبرنگار آمده است:

17 مرداد هرسال یادمان شهادت مظلومانه محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی،"روز خبرنگار" نامیده شد تا یادآور مجاهدت های عزیزان حقیقت طلبی باشد که با هدف روایت واقعیت ها، بیرق آگاهی بخشی را بر دوش کشیده و بی ادعا خویش را چراغ راه جامعه قرار داده اند و حتی در این  امر مقدس از جان خود نیز گذشته اند.

بدون شک گزارشگران، تصویربرداران، خبرنگاران و اصحاب قلم، راهیان وادی آگاهی و راویان عشق و آزادی و نیک اندیشان بلند نظر عرصه ی اطلاع رسانی اند، عزیزانی که با حفظ ارزش های اسلامی و در چارچوب منافع ملی در راه حقیقت و رسالت خطیر و سترگ آگاهی بخشی مردم آنهم بدون هیچ گونه چشمداشتی، از هیچ تلاشی فرو گذار ننموه اند.

لذا بر خود وظیفه دانستیم ضمن تبریک فرا رسیدن روز خبرنگار  مراتب قدردانی و حق شناسی خود را از شما عزیزان که همواره یاری گر ما بوده اید بجا آورده و از ایزد منان برای خانواده بزرگ رسانه بخصوص تلاشگران عرصه اخبار ورزشی در تمامی مراحل زندگی،توفیق و تداوم سعادت و سرافزاری تمنا دارد.