به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، یانگ تائو هوادار تیم تراکتورسازی از کشور چین با ارسال نامه‌ای به باشگاه، تراکتورسازی را تیم محبوب خود دانست.

طبق گفته این هوادار وی از دوران کودکی هوادار تیم تراکتورسازی بوده و دیدارهای این تیم را پیگیری می‌کرده است.

وی در پیوست این نامه عکسی از یحیی گل محمدی برای باشگاه ارسال کرده و درخواست کرده است که این تصاویر با امضای وی برای این هوادار ارسال شود.

متن کامل نامه این هوادار چینی به شرح زیر است:

"سلام

امیدوارم خوب و سرحال باشید. اسم من یانگتائو می‌باشد. اهل کشور چین هستم. فکر می‌کنم مرا به یاد دارید چون چندین بار به شما نامه نوشته‌ام .باشگاه تراکتورسازی تبریز باشگاه محبوب من است. نمی‌دانید چه احساسی دارم وقتی به شما نامه می‌نویسم. هیچ‌وقت فراموش نمی‌کنم اولین باری که بازی شما را تماشا کردم سنم خیلی کم بود. تیم شما به خاطر عملکرد عالی تک‌تک اعضا، چندین حریف قدر را شکست داد و جایگاه خوبی در جدول به دست آوردید. از آن زمان به بعد از ته دل عاشق تیم شما شدم. همیشه اخبار مربوط به تیم شما را دنبال می‌کنم. فصل جدید در راه است و امیدوارم آمادگی کامل داشته باشید. بر این باورم اگر تمامی اعضا اتحاد، یکپارچگی و اعتمادبه‌نفس بالا داشته باشند می‌توانید بر تمامی مشکلات غلبه کرده و تمامی حریف‌ها را شکست دهید. امید دارم که اخبار خوبی از تیم شما بشنوم. قهرمانان من، شما بهترین هستید. من همیشه از تیم شما طرفداری خواهم کرد.

و در آخر، آرزو دارم امضای آقای یحیی گل محمدی را در کلکسیونم داشته باشم. آیا می‌توانید این آرزوی من را محقق کنید؟

با تشکر

Yangtao

2017.7.10"

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: