به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، مسعود مهدوی نیا به سایت کمیته ملی پارالمپیک گفت: اردوی پایانی تیم ملی با حضور هشت قایقران درحال برگزاری است که شهلا بهروزی راد از کرمانشاه، رویا سلطانی از زنجان، اسلام جاهدی از هرمزگان، اکبر طهماسبی از تهران و نادر عیوضی از گیلان و شورش دلپسند از کرمان تمرینات خود را در دریاچه آزادی انجام می دهند. سارا عبدالملکی و یک ورزشکار دیگر نیز مدتی است تمرینات خود را آغاز کرده اند.

وی افزود: ملی پوشان اردوهای خوبی را پشت سرگذاشته و در آمادگی خوبی به سر می برند. سعی می کنیم در مقایسه با دوره قبل مسابقات قهرمانی آسیا مدال های بیشتری کسب کنیم. از آقای امینی، رئیس فدراسیون قایقرانی و خسروی وفا و مسعود اشرفی، رئیس و دبیر کمیته ملی پارالمپیک هم به دلیل حمایت هایشان از تیم تشکر می کنم.

اردوهای آمادگی تیم ملی پاراکانو تا ۲۵ آبان ماه در دریاچه مجموعه ورزشی آزادی تهران ادامه دارد و تیم ملی روز ۲۸ آبان ماه جهت شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا به تایلند اعزام می شود. این مسابقات از ۲۹ آبان تا پنجم آذرماه در پاتایای تایلند برگزار می شود و تیم ملی سوم و چهارم آذرماه رقابت خواهد داشت.