به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، نخستین دوره انتخابات کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک جمهوری اسلامی برگزار شد.

کیانوش رستمی، عضو تیم ملی وزنه برداری به عنوان کاندیدای این انتخابات، گفت: امیدوارم هرکسی که در این انتخابات حضور پیدا می‌کند به فکر رفع دغدغه ورزشکاران باشد. ورزشکاران اکنون می‌توانند در تصمیمات مسئولان ورزشی دخیل باشند. ورزشکاران با حضور در این فضا می‌توانند برای آینده ورزشکاران تصمیم بکیرند.

وی با اشاره به اینکه این انتخابات در نظم بسیار خوبی در حال برگزاری است، افزود: هرکسی در این انتخابات موفق شد، باید به یکدیگر کمک کنند.آمدیم تا اینجا به یکدیگر کمک کنیم. اکر به عنوان کاندیدا انتخاب شوم به فکر رفع دغدغه ورزشکاران خواهم بود و اینکه تلاش می‌کنم امورات ورزشکاران در زمان مورد نظر پیگیری شود.  

رستمی درباره تاخیرش در این انتخابات، بیان کرد: دنبال کارهایم بودم، 7، 8 میلیارد با خودم مدارک بردم مبنی بر اینک آنها مطمئن باشند که به ایران برمی‌گردم اما هیچ مدرکی از من نخواستند و تعجب کردند که چرا دوباره رفته‌ام، گفتند چرا دوباره باید چک شوی. کارها طبق روال پیش می‌رود و باید صبر کنی. اما من دوباره انگشت‌نگاری کردم. در پایان برگه زرد رنگی به من دادند و گفتند کارها جلو می‌رود و ابراز امیدواری کردند در مدت زمان باقی‌مانده مشکل حل شود. درست نیست کشوری که میزبانی می‌گیرد به ورزش‌کار تاپ ویزا ندهد.

وی ادامه داد: من دو ماه تمرین کردم و هنوز هم به تنهایی تمریناتم را انجام می‌دهم. فدراسیون به من قبل از تمرینات نامه داد تا یک نفر به عنوان همراه یا مربی کنارم باشد تنها کسی که می‌توانست با من باشد برادرم بود. حالا اگر دوست ندارند می‌توانند او را خط بزنند.

رستمی در پایان گفت: سری اول گفتند رد شده سری دوم مشکل حل شده است. ملی‌پوش قهرمان ایران و جهان در پایان رکوردهایش را خوب ارزیابی کرد.

به گزارش برنا؛ کیانوش رستمی، عضو تیم ملی وزنه برداری و دارنده مدال طلای المپیک 2016 به عنوان آخرین رای دهنده در انتخابات کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک حضور یافت.