به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، دکتر مسعود سلطانی فر ابتدا در سالن همایش های ایرانیان حضور یافت و پس از گفتگو با مسئولین فدراسیون با حضور در سالن مسابقات از وزنه زدن نمادین یکی از وزنه برداران دیدن کرد، همچنین ترانه خلیج فارس هم توسط یکی از خوانندگان کشور اجرا شد. دکتر سلطانی فر سپس با حضور در محل تمرینات ملی پوشان از نزدیک تمرینات این تیم را که برای مسابقات جهانی آماده می شود از نزدیک نظاره کرد.

علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری دقایقی پیرامون بازسازی سالن همایش های ایرانیان توضیحاتی داد و از این سالن به عنوان یکی از سالن های ویژه وزنه برداری آسیا نام برد که قابلیت برگزاری معتبرترین رویدادهای وزنه برداری را دارد. مرادی همچنین در سالن تمرینی، گزارشی پیرامون فرایند آماده سازی تیم ملی وزنه برداری برای حضور در رقابت های جهانی آمریکا ارایه داد.

سرمربی تیم ملی وضعیت آمادگی فنی ملی پوشان را تشریح کرد و با ابراز رضایت از روند مثبت و رو به رشد آنها نسبت به کسب نتیجه خوب در رقابت های جهانی ابراز امیدواری کرد و خواستار ادامه حمایت و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان از این رشته مدال آور شد. در این دیدار، بهداد سلیمی از حضور وزیر ورزش و جوانان در جمع ملی پوشان تقدیر کرد و دکتر سلطانی فر را از چهره های محبوب ورزش کشور دانست. سهراب مرادی و کیانوش رستمی هم حضور دکتر سلطانی فر را روحیه بخش دانستند. دکتر سلطانی فر در طی یکسال اخیر سه بار در جمع ملی پوشان وزنه برداری حضور یافته است.

رقابت های جهانی وزنه برداری بزرگسالان از ٧ تا ١٤ آذرماه در آناهیوم آمریکا برگزار می شود. کیانوش رستمی، علی میری، سهراب مرادی، ایوب موسوی، علیرضا سلیمانی، علی هاشمی، سعید علی حسینی و بهداد سلیمی هشت نَفَر اعزامی به مسابقات جهانی وزنه برداری را تشکیل می دهند. آخرین رکوردگیری تیم ملی وزنه برداری هم سوم آبان ماه در بابلسر انجام شد.