به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، صبح امروز روسای 4 فدراسیون ورزشی به همراه شاهرخ شهنازی دبیر کمیته ملی المپیک در جلسه مشترک ستاد عالی بازی های آسیایی و المپیک با وزیر ورزش و جوانان شرکت کردند و ضمن ارائه گزارشی از وضعیت فدراسیون های خود شانس کسب مدال رشته های مذکور در بازی های آسیایی را تشریح کردند.

شهنازی در پایان این جلسه در گفتگو با خبرنگار برنا درخصوص این جلسه اظهار داشت: جهت حضور قدرتمند در بازی‌های آسیایی 2018 جاکارتا و المپیک توکیو جلسه امروز با حضور چند تن از روسای فدراسیون‌ها و رییس مرکز تیم‌های ملی برگزار شد و آمارها بررسی شد و ورزشی‌هایی که امید به مدال دارند بیشتر مورد کارشناسی قرار گرفتند.

وی در ادامه افزود: ورزش هایی که در حال پیشرفت هستند و هنوز به مدال آوری نرسیده‌اند نیز مورد بررسی قرار گرفت. در مجموع با توجه به شرایطی که در آینده باید داشته باشیم و رشته هایی که در مسابقات آسیایی و المپیک حضور خواهند داشت، بر این اساس تصمیم گیری خواهد شد که چه رشته هایی با چه تعداد نفرات شرکت کنند. بعد از اینکه کلیه فدراسیون‌ها بررسی نهایی شد تصمیم نهایی توسط آقای سلطانی‌فر به عنوان ریاست ستاد گرفته خواهد شد.