به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، دومین دوره مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی نظامیان جهان (سیزم) از 15 تا 22 آبان ماه به میزبانی شهر ریودوژانیرو برزیل برگزار می‌شود و دو تیم از ایران نیز در این رقابت‌ها شرکت می‌کنند. تیم‌های الف (بهمن سالمی و رحمان رئوفی) و ب (آق محمد سلاق – عبدالحامد میرزاعلی) ایران شب گذشته تهران را به مقصد دبی ترک کردند و بامداد امروز (دوشنبه) از این شهر راهی کشور برزیل شدند.

دومین دوره مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی نظامیان جهان (سیزم) حکم انتخابی المپیک سیزم سال 2019 را نیز دارد که تیم‌های برتر سهمیه کسب می‌کنند. در مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی نظامیان جهان 20 تیم شرکت می‌کنند که نمایندگان کشورهای برزیل، ایران، چین، قطر، اندونزی، آلمان، ایتالیا و کانادا از جمله تیم های مهم شرکت کننده در این رقابت‌ها هستند.

تیم های والیبال ساحلی نیروهای مسلح ایران را عیسی سنگدوینی مربی بین المللی و رئیس هیات والیبال استان گلستان به عنوان مربی در این رقابت ها همراهی می کند. همچنین نادر انصاری داور بین‌المللی والیبال ساحلی ایران نیز در رقابت‌های جهانی سیزم قضاوت خواهد کرد و مسعود یزدان‌پناه رئیس کمیته داوران والیبال سیزم نیز از جمله نیروهای اجرایی این رقابت‌ها است.

نمایندگانی از کشورهای برزیل، قطر و آلمان در نخستین دوره مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی نظامیان جهان مقام‌های اول تا سوم را به دست آوردند.