به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، مسابقات کانوپولو قهرمانی آسیا از صبح امروز 18 آبان ماه در بخش بانوان و آقایان و در 2 رده سنی در مالزی آغاز شد. این رقابت ها در بخش مردان بزرگسالان با حضور 9 تیم، در بخش بانوان بزرگسالان با حضور 8 تیم، در بخش مردان جوانان با حضور 7 تیم و در بخش بانوان جوانان با حضور 6 تیم برگزار می شود. در روز نخست رقابت ها نمایندگان ایران در هر 4 بخش به مصاف رقیبان رفتند.

در بخش مردان بزرگسالان تیم ایران ابتدا سنگاپور را با نتیجه 7 بر 2 شکست داد، سپس در 2 بازی مهم ژاپن را با نتیجه 8 بر 5 و چین تایپه را 5 بر 4 مغلوب کردند. در بخش بانوان جوانان تیم ایران یک بازی داشت و مقابل سنگاپور با نتیجه 5 بر 0 به پیروزی دست یافت. در بخش مردان جوانان تیم ایران ابتدا تایلند را 14 بر 0 مغلوب کردند، سپس هنگ کنگ را 22 بر 0 در هم کوبیدند و در بازی پایانی امروز خود سنگاپور را 9 بر 2 شکست دادند.

در بخش بانوان بزرگسالان نیز ملی پوشان کشورمان در دیدار نخست 4 بر 3 نتیجه را به چین تایپه واگذار کردند و سپس مقابل ژاپن 5 بر 3 پیروز شدند این رقابت ها فردا 19 آبان ماه با برگزاری ادامه دور مقدماتی به میزبانی مالزی ادامه پیدا خواهد کرد.