به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ نشریه موندو اسپانیا نوشت: انتقال نیمار به پاری سن ژرمن حاشیه های زیادی را به وجود آورد و در حال حاضر سران باشگاه پاریسی نگران آینده این فوق ستاره برزیلی هستند.

نیمار بازیکنی است که نشان داده با پول به شدت وسوسه می شود و در تابستان گذشته با مبلغ 222 میلیون یورو از بارسلونا راهی پاری سن ژرمن شد اما در روزهای اخیر برخی از منابع عنوان کرده اند نیمار در فکر بازگشت به لالیگاست اما او در حال حاضر رئال مادرید را می خواهد!

به نوشته موندو دوران درخشش کریس رونالدو در باشگاه رئال مادرید در حال پایان یافتن است و نیمار در صورت انتقال به این باشگاه می تواند رهبر سفید های مادرید باشد. نیمار از حضور در باشگاه پاری سن ژرمن چندان راضی نیست و در این زمان کوتاه در باشگاه جدیدش با مشکلات زیادی از جمله درگیری با ادینسون کاوانی، مهاجم اروگوئه ای تیم، داشته است و رابطه چندان خوبی هم با اونای امری، سرمربی پاریسی ها ندارد. البته نیمار دوستان بسیار نزدیک چون کیلیان امباپه، دنی آلوز، مارکینیوش و ... در این باشگاه دارد.

هدف اصلی نیمار جونیور در باشگاه پاریسی رسیدن به توپ طلا و قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپاست و مسئولان پاریسی می خواهند تمام خواسته های نیمار را بر آورده کنند تا این ستاره برزیلی به ترک فرانسه فکر هم نکند.

موندو همچنین در مورد انتقال نیمار به رئال مادرید یک نظرسنجی منتشر کرده است که حدود 73 درصد شرکت کنندگان در این نظرسنجی گفته اند نیمار دیر یا زود پاری سن ژرمن را ترک کرده و راهی رئال مادرید خواهد شد.