به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، تیم ملی تنیس زیر 12 سال دختران کشورمان در سومین دیدار خود در رقابت های قهرمانی زیر 12 سال آسیا مقابل سریلانکا به برتری رسید. در نخستین دیدار بخش انفرادی رومینا زینالی با نتیجه ( 0-6 و 1-6 ) مقابل حریف خود به برتری رسید، درسا چراغی با نتیجه ( 2-6 و 1-6 ) دیگر نماینده سریلانکا را از پیش رو برداشت.

در بخش دونفره نیز درسا چراغی و آریسا سبزه زار با نتیجه 2 بر صفر این مسابقه را به سود خود به پایان رساندند تا این مسابقه در مجموع با نتیجه 3 بر صفر به سود ایران به پایان برسد. نمایندگان کشورمان فردا و در چهارمین مسابقه خود به مصاف قزاقستان میزبان می روند. رومینا زینالی صورمان آبادی از آذربایجان غربی، درسا چراغی  از تهران و آریسا سبزه زار کرمان ترکیب تیم ملی کشورمان در این دوره از رقابت ها را تشکیل می دهند.

ایران، لبنان، قزاقستان، ازبکستان، هند، سریلانکا، تایلند، مالزی، اندونزی، ژاپن، کره جنوبی و چین در این دوره از رقابت ها حضور دارند. مسابقات تنیس قهرمانی آسیا از 15 لغایت 21 آبان ماه سال جاری به میزبانی قزاقستان برگزار می شود. سرمربیگری و سرپرستی  تیم ملی به ترتیب بر عهده شهرزاد شیخ صراف و فریبا سفید باف است و عباس خیلتاش نیز به عنوان مدیر فنی حضور دارد.