به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، سیروس دین محمدی پیشکسوت ملی پوش باشگاه استقلال، درباره بازی شب گذشته تیم ملی کشورمان مقابل پاناما، به خبرنگار برنا گفت: من معتقدم کی روش در این بازی نشان داد به خوبی افرادی را که به اردو دعوت کرده است،محک می زند و در بازی شب گذشته هم عبداله زاده،یکی از بازیکنان خوب کشورمان بود.

وی افزود: در ابتدای بازی، من اصلا او را نشناختم، ولی پس از اینکه متوجه شدم ،جایی بازی می کند که من خودم بازی می کردم ، معتقدم این بازیکن یک  چپ پای خوب در وسط میدان است، به هر حال درباره این بازی باید بگویم ،فکر می کنم تیم ملی بازی خوبی از ابتدای بازی داشت و توانست در نیمه دوم بازی را آن گونه که می خواهد کنترل کند،ضمن اینکه فرصتهایی برای گل زدن نیز،داشتیم و در این بازی و در مقاطعه ای نیز به خوبی دفاع ما محک خورد.

ملی پوش اسبق کشورمان در ادامه تصریح کرد:نکته مهم برای تیم ملی، بازی کردن با تیمهای اروپایی و تیمهای صعود کننده به جام جهانی در چارچوب دیدارهایی تدرکاتی است، بنده خودم به شخصه خیلی دوست دارم و معتقدم ،تیم ما باید  با قدرتهای نو ظهور اروپا مانند بلژیک باید بازی کند.

 مربی سابق آبی پوشان پایتخت در ادامه درباره بهترین بازیکن بازی با پاناما گفت: تیم خوب بازی کرد، اما به شخصه معتققدم سامان قدوس را  بهترین بازیکن زمین دیدم و او می تواند در تیم ملی درخشش داشته باشد.

سر مربی شهرداری تبریز در باره بازی این هفته تیمش مقابل  خونه به خونه گفت:تیم خونه به خونه تیم بسیار خوبی است ،اما ما هم در تبریز به کسب سه امتیاز این دیدار فکر می کنیم و معتقدم نباید  در تبریز به راحتی امتیاز از دست بدهیم.