به گزارش گروه ورزش خبرگزاری برنا، هافبک قرمزهای تهران در فصل جاری عملکرد بسیار خوبی از خود به نمایش گذاشت و در قهرمانی احتمالی این تیم، بدون‌شک‌ او نقش موثر و پررنگی داشته است.

درخشش وحید امیری در پرسپولیس و‌همچنین تیم‌ملی باعث شده، نگاه کشورهای حاشیه خلیج فارس و به خصوص قطر به او جلب شود و پیشنهادات مختلفی از این کشورها به دست ملی پوش قرمزها برسد. مهمترین این پیشنهادات هم، پیشنهادی از لیگ ستارگان قطر است که در آستانه اتمام قرار داد این وینگر گلساز، نگرانی‌هایی را برای سرمربی تیم‌ ایجاد کرده است.

قرار داد امیری با پرسپولیس امسال تمام می‌شود و از طرفی او هنوز پاسخ روشنی به تمدید قراردادش نداده است. همین مساله، با توجه به اینکه باشگاه از پنجره تابستانی محروم است و نمی‌تواند تیم برانکو را تقویت کند، یکی از دغدغه‌های مهم‌ مدیران‌ و‌ پیرمرد کروات قرمزها است.

البته گفته می‌شود، امیری به پیشنهادات عربی پاسخی نخواهد داد و این پیشنهادات او را از پرسپولیس جدا نمی‌کند اما او اعلام کرده در صورت رسیدن پیشنهاد اروپایی حتما آن را بررسی می‌کند.

امیری عنوان کرده، با توجه به اینکه در سال جام‌جهانی قرار داریم و توجه به بازیکنان ملی پوش زیاد می‌شود ، ممکن است در تابستان چند پیشنهاد اروپایی به دستش برسد و او که علاقه دارد فوتبالش را در اروپا ادامه بدهد، در صورتی که پیشنهاد راضی کننده از قاره فوتبال داشته باشد، در ایران نخواهد ماند.

به همین دلیل او برای تمدید قرارداد با پرسپولیس، فعلا اقدامی انجام نمی‌دهد و حتی ممکن است تا بعد از جام جهانی هم صبر کند تا اگر پیشنهادی از اروپا نرسید، در تیم قرمز پایتخت ماندنی شود. اما چیزی که قطعی به نظر می‌رسد این است که، پیشنهادات عربی، امیری زا از پرسپولیس جدا نخواهد کرد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: