به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا و بله نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، سیروس احمدی، مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد وزارت ورزش و جوانان گفت: در 6 ماهه دوم سال جاری از 11 هزار و 858 باشگاه خصوصی با همکاری ادارات کل ورزش و جوانان سراسر کشور، بازرسی شد که متعاقب آن نسبت به پلمپ 437 باشگاه ورزشی که فاقد مجوز بوده اند اقدام گردید.

سیروس احمدی، اظهار داشت: با توجه به تاکید دکتر سلطانی فر، مبنی بر نظارت بر سلامت باشگاه ها، در 6 ماهه دوم سال جاری از 11 هزار و 858 باشگاه خصوصی با همکاری ادارات کل ورزش و جوانان سراسر کشور، بازرسی شد که متعاقب آن نسبت به شناسایی باشگاه های فاقد مجوز و یا توزیع و فروش داروهای نیروزا و پلمپ 437 مورد مبادرت شد.

مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد اظهار داشت: همچنین به ادارات کل ابلاغ شده تا ضمن بازرسی ماهیانه و مستمر از باشگاه ها، در صورت رویت توزیع داروهای نیروزا ،برخورد قاطع و جدی صورت پذیرد.

سیروس احمدی خاطرنشان ساخت: از مردم عزیز می خواهم در صورت رویت فروش دارو در باشگاه های ورزشی با مسئولین بازرسی ادارات کل از طریق سامانه وزارت ورزش و جوانان تماس بگیرند تا برخورد قانونی انجام پذیرد.

وی گفت: تیم فعال بازرسی از نمایندگان حراست، حقوقی، امور باشگاه ها، بازرسی، رئیس هیات پزشکی ورزشی و رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان با مدیریت مدیران کل ورزش و جوانان استان ها تشکیل شد و موجب شده آمار اماکن فاقد مجوز کاهش یافته و با توزیع و نگهداری داروهای نیروزا برخورد جدی شود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: