به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، پس از پیروزی تیم فوتبال بایرن مونیخ مقابل بورسیا مونشن گلادباخ، تمرینات این تیم امروز ( یکشنبه ) در ورزشگاه اختصاصی بایرنی ها برگزار و در جریان آن، آرتور ویدال، ستاره شیلیایی تیم بایرن مونیخ از ناحیه زانو دچار مصدومیت شد.

این بازیکن پس از بازگشت به تمرینات پس از مصدومیت، در کمتر از یک ساعت بار دیگر زانوی پای چپش دچار پیچیدگی شد و از تمرینات به بیرون رفت.

بایرن مونیخ در چارچوب مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا، باید به مصاف رئال مادرید برود و بر همین اساس، وضعیت آرتور ویدال برای دیدار با کهکشانی ها مشخص نیست.

ویدال 30 ساله سابقه بازی در تیم های یوونتوس ایتالیا، بایرن لورکوزن و بایرن را دارد و در سال های گذشته بسیار عملکرد خوبی داشته و یکی از کاپیتان های شیلی محسوب می شود اما مصدومیت این بازیکن در تمرینات، سبب شوکه شدن، کادرفنی و هواداران باواریی ها شد و باید دید واکنش یوپ هاینکس به این اتفاق چه خواهد بود.

سرخ پوشان مونیخی درحالی که ویدال را در اختیار نداشتند، مقابل سویا در مجموع 2 بازی رفت و برگشت به پیروزی رسیدند و حالا باید در نیمه نهایی با رئال دیدار کنند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: