به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، خسرو قمری رییس فدراسیون دوچرخه سواری پس از ملاقات با محمد آقامیربابایی سایکل توریست ایرانگرد بابلسری پس از گفتگویی صمیمی با ایشان از طرف فدراسیون دوچرخه سواری به این ایرانگرد جوان لوح تقدیر و هدایایی اهدا کرد.

بخشی از فعالیت های این سایکل توریست مازندرانی به شرح ذیل می باشد:

محمد آقامیربابایی سایکل توریست بابلسری است که فعالیت خود را در مرحله اول سال 1392 با سفر به 20 استان و 2 جزیره با هدف مبارزه با مواد مخدر پس از 20 سال آلودگی شدید خود به این بیماری با شعار گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس انجام داده است.

وی در دومین مرحله سفرهای خود از تاریخ 01/04/1395 با هدف ترویج فرهنگ دوچرخه سواری و با شعار گرامیداشت شهدای مدافع حرم آغاز کرده و تا این لحظه به 1300 شهر و روستا در سراسر ایران سفر کرده است.

وی تمامی تجهیزات مورد نیاز خود را با دستان خود می سازد و این باعث تشویق او توسط مردمانی می شود که وی را ملاقات می کنند.

محمد آقامیربابایی درخصوص خاطرات سفرهای خود می گوید: در هر شهر و روستایی که وارد می شوم مسوولین با بهترین برخورد و میهمان نوازی نسبت به بنده برخورد می کنند و این خود باعث افزایش روحیه و دل گرمی من می شود.

در پایان آقامیربابایی از رییس فدراسیون دوچرخه سواری بابت هدایای اخدایی تقدیر و تشکر کرد و این قول را به رییس فدراسیون دوچرخه سواری داد که با امید به خداوند در سال 1397 بتواند تمام ایران را سفر کند و این ماموریت خود را به پایان برساند.