به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، پس از برگزاری دومین مرحله از رقابت‌های انتخابی و درون اردویی تیم ملی جوجیتسو بانوان که بین نفرات دوم، سوم و چهارم اوزان 49- و 70- کیلوگرم برگزار شد، در نهایت خانم‌ها سمیه محمدخانی، تینا جعفری و زهرا شاه‌حیدری در وزن 49- و سارا حسنوند، سارا مشفق و مینا قره‌خانی در وزن 70- جواز حضور در سومین مرحله از اردوهای آماده‌سازی این تیم را کسب کردند.

همچنین طبق برنامه‌ریزی انجام گرفته توسط کادرفنی این تیم، سومین مرحله از مسابقات انتخابی جوجیتسو بانوان در اوزان 62- و 55- کیلوگرم، پس از آغاز دور جدید تمرینات این تیم برگزار خواهد شد.

سومین مرحله از اردوهای آماده‌سازی تیم ملی جوجیتسو بانوان که برای حضور در مسابقات جوجیتسو قهرمانی آسیا و بازی‌های آسیایی جاکارتا آماده می‌شوند، اواسط اردیبهشت‌ماه، زیر نظر سوده کمندانی مربی تیم ملی و مهسا روحی بدنساز این تیم، با حضور 14 ورزشکار منتخب، به میزبانی آکادمی ملی المپیک آغاز خواهد شد.

ورزشکاران راه یافته به سومین مرحله از اردوهای آماده‌سازی تیم ملی جوجیتسو بانوان را در اوزان مختلف این نفرات تشکیل می‌دهند: ناهید پیرهادی، زهرا شاه‌حیدری، تینا جعفری، سمیه محمدخانی، نسیم محمدی، سمانه سهیلی، زهرا شاه‌احمدی، پریسا حیدری، مهسا مجیدی، مینا قره‌خانی، سارا مشفق، سارا حسنوند، فاطمه آقاجانی و خدیجه رضایی.

مسابقات جوجیتسو قهرمانی آسیا اواسط تیرماه سال جاری به میزبانی قزاقستان برگزار خواهد شد که تیم جوجیتسو بانوان در دو استایل نوازا و فایت در این رقابت ها حضور خواهند یافت. اعضای این تیم پس از مسابقات قهرمانی آسیا، خود را برای حضور در بازی‌های آسیایی 2018 جاکارتا آماده خواهند کرد.