به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ محسن ربیع خواه، بازیکن تیم پرسپولیس که به دلیل پارگی رباط صلیبی ادامه بازی‌های این تیم را از دست داد، درباره دیدار سرخپوشان با الجزیره با خبرنگار برنا صحبت کرد.

ربیع خواه درباره باخت قرمزها در دیدار با الجزیره، گفت: گاهی پیش می‌آید که تیمی در خانه حریف شکست بخورد. در لیگ قهرمانان اروپا هم تیم‌هایی بودند که در بیرون از خانه شکست خوردند اما در ورزشگاه خانگی پیروز میدان شدند و جشن صعود گرفتند. آاس رم هم توانست در دیدار خانگی با پیروزی شگفت انگیز باخت بازی رفت را جبران کند و جشن صعود بگیرد.

وی با اشاره به اینکه پرسپولیس قطعا در دیدار باالجزیره نیاز به حمایت هواداران دارد، افزود: مطمئنا هواداران به ورزشگاه خواهند آمد و از تیم محبوب خود حمایت می‌کنند. پرسپولیس برای صعود نیاز به تشویق و حمایت هواداران دارد. علی رغم اینکه این دیدار در وسط هفته برگزار می‌شود و به نوعی روز کاری مردم ایران است اما هواداران پرسپولیس که همیشه حامی تیم خود هستند به ورزشگاه می‌آیند و در جشن صعود قرمزها به مرحله بعد شرکت خواهند کرد.

ربیع‌خواه درباره دوران نقاهت خود، بیان کرد: روزهای سختی را پشت سر می‌گذارم. دوست نداشتم در این وضعیت قرار بگیرم و به این شدت مصدوم شوم اما گاهی پیش می‌آید. این دوران سخت را می‌گذرانم و امیدوارم هرچه زودتر به شرایط ایده‌ آل خود بازگردم.

وی در پایان درباره مصدومیت داریوش شجاعیان، بازیکن استقلال که همانند ربیع خواه دچار پارگی رباط صلیبی شد، گفت: از مصدومیت شجاعیان ناراحت شدم. اکنون شرایط شجاعیان را من به خوبی می‌فهمم. پارگی رباط صلیبی برای هر بازیکنی بدترین اتفاق تاریخ هر ورزشکاری است.

گفتگو:محمد بابااالهی