به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ حسین رضازاده، قهرمان سنگین وزن المپیکی ایران درخصوص تاثیر مراسم تجلیل از قهرمانان بر ایجاد انگیزه در ورزشکاران و حمایت دولت از جامعه ورزش صحبت کرد.

رضازاده در گفتگو با خبرنگار برنا با اشاره به اینکه دولت در چهار سال گذشته همواره یکی از حامیان اصلی جامعه ورزش بوده اظهار داشت: سنت تجلیل از قهرمانان ورزشی کشور خداروشکر به صورت منظم در این دولت هر ساله برگزار شده است که این امر با هماهنگی وزارت ورزش و جوانان انجام می‌شود. بسیار خوشحالم که دکتر روحانی در مراسم هر ساله حضور دارد و از نزدیک با ورزشکاران دیدار می‌کند.

وی در ادامه افزود: با توجه به نزدیک شدن بازی‌های آسیایی و اعزام کاروان ایران به این مسابقات برگزاری مراسم تجلیل از قهرمانان به موقع بود و باعث ایجاد انگیزه برای آنها خواهد شد. رشته‌های مختلف ما خود را برای مسابقات جهانی و آسیایی آماده می‌کنند و وزارت ورزش و جوانان بهترین زمان را برای این مراسم در نظر گرفت.

قهرمان سابق المپیک همچنین درخصوص وضعیت تیم ملی وزنه برداری ایران گفت: خداروشکر همه وزنه‌بردارانی که در تیم حضور دارند عنوان دار هستند و مدال‌های جهانی و آسیایی دارند. درست است در بازی‌های آسیایی همه تیم‌ها با قدرت حاضر می‌شوند ولی اگر مصدومیتی برای بازیکنان ایجاد نشود می‌توانیم در جاکارتا نتایج درخشانی را کسب کنیم.