به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، سرمربی تیم ملی بسکتبال نوجوانان عنوان کرد: « از ششم مرداد ماه رقابتهای نوجوانان غرب آسیا در گرگان آغاز می شود. برای حضور در این رقابت ها پنج مرحله اردوی شناسایی بازیکن و آماده سازی آنها برگزار شده است و اکنون می‌خواهیم وارد مرحله ششم اردو بشویم. مرحله بعدی با حضور 18 بازیکن از 26 خرداد در گرگان آغاز می‌شود.»

آرزومندی گفت: « هفت تیم عضو بسکتبال غرب آسیا هستند اما پنج تیم در رقابت‌های غرب آسیا در گرگان شرکت خواهند کرد.اردن، لبنان، عراق ، سوریه و ایران تیم هایی هستند که در این دوره از رقابت ها حضور دارند.»

وی در رابطه با شرایط تمرینی نوجوانان بسکتبالیست گفت: «تصمیم خوبی است که تیم‌ها برای تمرینات و اصلا مسابقات به شهرستان‌ها بروند. سالن بسکتبال آزادی به تنهایی نمی‌تواند میزبان همه تیم‌ها باشد. الان تیم‌های الف و ب در سالن بسکتبال آزادی تمرین می‌کنند که هفته آینده تیم جوانان هم اضافه می شود.»

سرمربی تیم ملی نوجوانان یادآور شد: « وقتی دو تیم قرار است در آزادی تمرین کنند مربیان نمی توانند ساعت های دلخواه را برای تمرینات تعیین کنند. حتما باید بین دو مربی هماهنگی ایجاد شود. بردن تیم ها به شهرستان‌ها خاصیت خودش را دارد و تبعات خوبی به دنبال خواهد داشت. الان برای تیم ملی بسکتبال نوجوانان چنین شرایطی در گرگان به وجود آمده است.»

وی خاطرنشان کرد: «شرایط موجود در شهرستان‌ها خیلی ایده آل نیست اما هر چقدر پیش برویم همه چیز کامل تر و ایده آل تر می شود. باید از این مقطع عبور کنیم. »