به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، مجتبی ولی‌پور عضو تیم ملی شیرجه کشورمان که یکی از دو نماینده این رشته در بازی‌های جاکارتا است درخصوص وضعیت تیم شیرجه ایران برای حضور در بازی‌های آسیایی صحبت کرد.

ولی‌پور در گفتگو با خبرنگار برنا با اشاره به برگزاری اردوی آماده‌سازی تیم اظهار داشت: خداروشکر با برنامه‌ریزی که فدراسیون در این مدت انجام داده تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته‌ایم و به همراه شهنام نظرپور آماده هستیم که در جاکارتا بتوانیم شایستگی‌های خودمان را نشان دهیم. امشب به مسابقات جهانی ایتالیا اعزام خواهیم شد و حضور در این مسابقات قبل از اعزام به بازی‌های آسیایی در روند عملکردی ما بسیار تاثیرگذار خواهد بود. حضور ما در مسابقات ایتالیا باعث خواهد شد که فرآینده آماده‌سازی خود را تکمیل کنیم.

وی در ادامه افزود: در راستای برنامه آماده‌سازی تیم شیرجه فدراسیون یک اردوی 10 روزه نیز در باکو برای ما برگزار کرد که شرایط تیم در آنجا بسیار مطلوب بود و تمرینات منظمی را برگزار کردیم. تیم شیرجه ایران در این مدت بیش از حد انتظار ظاهر شده و در چند مسابقه اخیر که حضور داشتیم توانستیم در کنار کشورهای قدرتمند نتایج درخشانی را کسب کنیم.

عضو تیم ملی شیرجه ایران در بازی‌های آسیایی جاکارتا با اشاره به حمایت وزارت ورزش و جوانان درخصوص ورزش‌های پایه خاطرنشان کرد: جای خوشحالی است که دولت و وزارت ورزش و جوانان تا به این اندازه توجه زیاد به مسئله ورزش پایه را دارند. با اقدامات انجام گرفته در وزارت ورزش و فدراسیون رشته‌های، شنا، شیرجه و واترپلو پیشرفت قابل ملاحظه‌ای را داشته است و این حمایت باعث خواهد شد ما بتوانیم در جاکارتا نتیجه خوبی را کسب کنیم. رشته‌های پایه نیاز اصلی برای موفقیت در هر رشته‌ای است و این رسیدگی توسط وزارت ورزش و جوانان و شخص دکتر سلطانی‌فر به مسئله ورزش پایه قابل تقدیر است.

خبرنگار: محمدرضا پشوتن

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: