به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، جوان ترین بانوی ملی پوش والیبال نشسته کشورمان در این خصوص گفت: آرزویم پوشیدن لباس تیم ملی بود که از سال گذشته، به این افتخار دست یافتم.

فاطمه جهانی افزود: از ۸ سالگی در مدرسه برای تیم والیبال نشسته انتخاب شدم و فعالیت ورزشی ام آغاز شد. پس از چند سال تمرین به عضویت تیم استان در آمدم و مدت کوتاهی بعد، به طور ثابت عضو تیم باشگاهی هیات ورزش های جانبازان و معلولین کرمان شدم.

ملی پوش کرمانی تیم والیبال نشسته بانوان تاکید کرد: برنامه ریزی ام به صورتی است که  بتوانم در طول سال تحصیلی نیز همزمان به درس ها و تمرینات باشگاهی بپردازم و پس از اتمام دوره ی دبیرستان می خواهم رشته معماری را در دانشگاه دنبال کنم.

وی با اشاره به اهمیت رقابت های جهانی هلند، گفت: از آنجایی که نخستین مسابقه برون مرزی را در مسابقات جهانی هلند تجربه می کنم، حضور در میدان بازی ها و یا نیمکت نشینی بنا به نظر کادر فنی، برای من افتخار بزرگی است.

جهانی اظهار کرد: حمایت های معنوی و مادی خانواده ام و آموزش موثر مربی ام، خانم ایرانمش، موجب شد در دوره ی نوجوانی به تیم ملی راه پیدا کنم و از این بابت از خدا و مشوقین خودم بسیار سپاسگذارم و همه ی تلاش خود را در مسیر پیش رو خواهم کرد.