به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، یکی از بازی های جذاب هفته سوم لیگ برتر فوتبال جدال تیم های شمالی و جنوبی لیگ برتر در قائمشهر است.

نساجی مازندران –پارس جنوبی جم

پنجشنبه 18 مرداد 97 ساعت: ‌20:30 ‌ ورزشگاه: شهید وطنی قائمشهر

داور: پیام حیدری

کمک‌ها: علی میرزابیگی و محمدعلی پورمتقی

مستطیل سبز:

تیم پرهوادار نساجی مازندران که به تازگی به لیگ برتر صعود کرده هفته گذشته در تبریز مقابل  تیم تراکتورسازی با نتیجه تساوی یک بر یک متوقف شد و البته نخستین امتیاز خود از لیگ برتر را نیز دشت کرد. این تیم قصد دارد امشب از امتیاز میزبانی خود در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر استفاده کند و با حمایت هواداران از سد تیم پارس جنوبی جم عبور کند تا نکونام و شاگردانش نخستین سه امتیاز لیگ برتر را دشت کنند و جایگاه خود را در جدول رده بندی ارتقا دهند. در آن سوی میدان، تیم پارس جنوبی جم هفته قبل در دربی جنوبی ها توانست با نتیجه 2 بر صفر برابر تیم مسجد سلیمان به برتری دست یابد و با 3 امتیاز در جایگاه پنجم قرار بگیرد.

از طرفی بی تردید یکی از جاذبه های بازی امروز جدال مهدی تارتار و جواد نکونام است و پیش بینی می شود با تفکرات هجومی که هر 2 مربی دارند شاهد یک دیدار تماشگر پسند از 2 تیم خواهیم بود، نساجی اگرچه در هفته نخست موفق نشد از امتیاز میزبانی خود به خوبی استفاده کند اما با توجه به فرصت های از دست رفته این تیم در بازی با ذوب آهن می توان گفت روی کاغذ تیم مازندرانی شانس بیشتری برای کسب سه امتیاز دارد.

غایبان بزرگ:

نساجی مازندران: -

پارس جنوبی جم: -

ستاره احتمالی:

نساجی مازندران: محمدمهدی نظری

پارس جنوبی جم: روح الله سیف الهی