به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، دو تیم سپاهان و پیکان تهران که هر دو با  پیروزی وارد هفته سوم شدند امروز دیداری حساس  را در اصفهان برگزار خواهند کرد.

سپاهان - پیکان تهران

جمعه 19 مرداد 97/ ساعت: ‌20:30 ‌ ورزشگاه:  نقش جهان اصفهان

داور: علی صفایی

کمک‌ها: فرهاد مروجی – محمد هاشمی نسب

 مستطیل سبز:

تیم فوتبال سپاهان با هدایت امیر  قلعه نویى توانسته تا به اینجاى رقابت ها یک برد و یک تساوی به دست آورد، شاگردان قلعه نویى با کسب ٤ امتیاز در رده دوم جدول رقابت ها قرار دارند و بدون شک آنها در صورت برد مقابل پیکان و کسب ٣ امتیاز مى توانند  یکی از مدعیان رسیدن به جایگاه اول جدول باشند.

بازیکنان تیم فوتبال سپاهان با برد ٦ بر یک مقابل سپیدرود در هفته دوم رقابت ها توانستند نتیجه خوبى را  رقم بزنند و در حال حاضر سپاهانى ها درصدد هستند تا در هفته سوم مقابل پیکان به پیروزى برسند تا یک پله در جدول جایگاه خود را ارتقا دهند. در طرف مقابل تیم فوتبال پیکان با یک برد و یک تساوی وضعیت مشابهی با رقیب خود در هفته سوم دارد و هم اکنون سومین تیم لیگ برتر است. شاگردان مجید جلالى تا به اینجاى رقابت ها رده سوم را به خود اختصاص داده اند و پیکانى ها با برد ٣ بر صفر در هفته دوم مقابل سایپا درصدد هستند تا برد دیگرى را مقابل سپاهانى ها رقم بزنند.به هر حال جدا از هر مطلبی شاید مهمترین نکته این دیدار دوئل آقامعلم فوتبال ایران با امیر قلعه نویی است.

غایبان بزرگ:

سپاهان:-

پیکان:-

ستاره احتمالی:

سپاهان: سعید آقایی

پیکان: ماهان رحمانی