به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، ابراهیم برخورداری با اشاره به تمرینات خود در آستانه بازی های آسیایی جاکارتا افزود: پس از حضور در رقابت های قهرمانی آسیا در ژاپن، از همان زمان تمرینات خود را برای بازیھای آسیایی آغاز کردیم تا با آمادگی در این رویداد مهم حاضر شویم .

وی تصریح کرد: من در بازی های آسیایی جاکارتا در رشته میکس و تپانچه 10 متر پا به میدان خواهم گذاشت. خوشبختانه اردو ها منظم و متمرکز در حال برگزاری است و ملی پوشان با آرامشی که با حضور مربیان و کادر فنی فراهم شده، خود را برای این دوره از رقابت ها آماه کرده اند.

ملی پوش تپانچه درخصوص شانس کسب مدال در جاکارتا گفت: این چهارمین حضور پیاپی من در بازی ھای آسیایی است، در این سالها تجربه های بسیاری اندوخته ام و امیدوارم نماینده شایسته ای برای کاروان ایران باشم.

وی درخصوص حضور مسئولان در اردوها خاطرنشان کرد: خیلی خوب است که رییس فدراسیون در تمرینات حضور پیدا می کند و از نزدیک روند فعالیت ملی پوشان را تحت نظر دارد، دادگر با توجه به حضور تمام وقت خود در فدراسیون اشراف کاملی به روند آماده سازی تیم ملی دارد و امیدوارم تمام تلاش های ما در جاکارتا با کسب افتخار برای ایران اسلامی همراه باشد.