به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، مهسا صادقی، تکواندوکار پرسابقه کشورمان که حضور در رویدادهای جهانی و آسیایی را تجربه کرده است، درخصوص شرایط روزهای پیش از اعزامش در گفت‌گو با روابط عمومی فدراسیون تکواندو گفت: بلافاصله پس از بازگشت از مسابقات قهرمانی آسیا از 12 خردادماه اردوی بازی‌های آسیایی را آغاز کردیم، با توجه به تمرینات فشرده‌ای که در این مدت پشت سر گذاشتیم شرایط خوبی داریم و انشالله با آمادگی هرچه بیشتر در بازی‌های آسیایی حضور پیدا می‌کنیم.

وی افزود: در رقابت‌های قهرمانی آسیایی، ایران در بخش تیمی فرم‌های جدید پومسه شرکت نکرد و بازی‌های آسیایی نخستین تجربه ما از حضور در این بخش است اما خدا را شکر با همدلی که میان اعضای تیم وجود دارد می‌توانیم موفق باشیم.

صادقی تصریح کرد: رقابت‌ها در بخش فرم‌های جدید پومسه خیلی نزدیک است و من با روند آن در مسابقات قهرمانی آسیا آشنا شدم. در این بخش باید فرم‌های استاندارد، ابداعی و جدید را اجرا کنیم؛ کشورهای دیگر در بخش نیوپومسه پیشرفت خوبی داشتند و رقابت‌های سختی پیش‌رو خواهیم داشت اما ما نیز تمرینات پرفشاری را پیگیری کردیم تا انشاءالله دست پر بازگردیم.

نماینده تیم پومسه با اشاره به حضورش در مسابقات قهرمانی آسیا و اجرای فرم‌های نیوپومسه گفت: در این رقابت‌ها در بخش استاندارد عملکرد خوبی داشتم اما در فرم‌های جدید با توجه به اینکه تجربه کمتری داشتم نتوانستم آنطور که باید توانایی خود را به نمایش بگذارم. مربی با توجه به تمریناتی که داشتم از عملکردم راضی بود و این تجربه در بازی‌های آسیایی قطعا به من کمک خواهد کرد.

وی اینطور ادامه داد: مهمترین حریفان ما کره‌جنوبی و ویتنام هستند اما سعی می‌کنیم تا بهترین اجرا را داشته باشیم و در نخستین دوره‌ای که پومسه به این رقابت‌ها اضافه شده است همه تلاشمان را به کار خواهیم گرفت تا در این مسابقات بدرخشیم.

صادقی در پایان گفت: این اردو نسبت به دوره‌های گذشته سخت‌تر بود و امیدوارم بتوانیم مزد زحمات شبانه روزی خود را بگیریم.