به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، تیم‌ملی پومسه مردان کشورمان از 12 خردادماه تمرینات خود را به منظور حضور در بازی‌های آسیایی در مرکز جهانی تکواندو آغاز کرده و برای حضور در این رویداد بزرگ قاره‌ای آمادگی لازم را کسب کرده است. کوروش بختیار نماینده تیم پومسه در خصوص شرایطش پیش از اعزام به این رقابت‌ها در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون تکواندو گفت: روزانه دو تا سه نوبت تمرینات فشرده و سنگین را پشت سر گذاشتیم و اکنون با تمرینات بدنسازی خوبی که زیر نظر استاد صمدیان تبار پیگیری کردیم برای حضوری قدرتمندانه در این رقابت‌ها آماده هستیم.

وی در ادامه با اشاره به حضور مربی کره‌ای در کنار تیم گفت: برای شرکت در این رقابت‌ها تمرینات را زیر نظر «سانگ میونگ کیم» به عنوان سرمربی پیگیری کردیم که تاثیر مثبتی در روند کار تیم داشت و متوجه شدیم از ز نظر فنی به ویژه در بخش نیوپومسه هیچ چیز از پومسه‌روهای کره‌جنوبی کم نداریم.

بختیار با بیان اینکه در دو بخش انفرادی و تیمی به اجرای فرم می‌پردازد خاطر نشان کرد: در روز مسابقات باید حدود 20 فرم اجرا کنم و قطعا کار سختی پیش‌رو دارم اما در این مدت تمرینات خوبی داشتم و می‌توانم تمام توانایی خود را به رخ حریفانم بکشم.

نماینده کشورمان در پاسخ به این سوال که مهمترین حریف ایران در این رقابت‌ها کدام کشورها هستند؟ تصریح کرد: کره‌جنوبی رقیب قدرتمند ما می‌باشد اما با توجه به اینکه برای نخستین بار است پومسه در بازی‌های آسیایی برگزار می‌شود تمامی کشورها سرمایه‌گذاری کردند و نمی‌توان هیچ حریفی را دست کم گرفت. در طول اردو خستگی ناپذیر تمرینات را پیگیر کردیم و انشاءالله بتوانیم در این رویداد تاریخ‌ساز شویم.