به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، جواد قراب در گفتگو با سایت رسمی باشگاه استقلال، درباره پیروزی سه بر صفر آبی‌های برابر تراکتورسازی گفت: نمایش بی نظیر استقلال مقابل تراکتورسازی با سه گل همراه بود و همه هواداران را به این اطمینان رساند که استقلال در این فصل یک تیم پر قدرت است و برای موفقیت در این فصل کاملا آماده است. در این بازی هماهنگی بازیکنان و نمایش درخشان آنها توانایی‌های آقای شفر را بیش از پیش به اثبات رساند و مطمئنا با حمایت هواداران، استقلال می‌تواند این روند خوبش را ادامه دهد. دست کم گرفتن رقبا یک مسئله خطرناک است و مثلا همین هفته که باید مقابل پارس جنوبی جم به میدان برویم، قطعا کار بسیار سختی داریم ولی مطمئنم بازیکنان استقلال توانایی عبور از سد این تیم را هم دارند.

او افزود: خوشبختانه فتحی و معاونانش افراد کاربلدی هستند و قطار استقلال را در ریل موفقیت قرار داده‌اند. حل و فصل بدهی‌های استقلال و تلاش برای احقاق حقوق استقلال در دستور کار آقای فتحی و همکارانش قرار گرفته و هیات مدیره و پیشکسوتان استقلال هم در این راه ایشان را حمایت و همراهی می‌کنند.

عضو هیات مدیره استقلال اضافه کرد: خوشبختانه با حمایت های سلطانی‌فر وزیر محترم ورزش و جوانان که از هر دو باشگاه استقلال و پرسپولیس دارند، استقلال به آرامش خوبی رسیده و همین آرامش مبنای موفقیت تیم شده چراکه بدون شک تیمی که دچار حواشی باشد نمی تواند در مسیر رشد قرار بگیرد.