به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ رضا حسن زاده، بازیکن اسبق تیم ملی ایران درباره دیدار تدارکاتی تیم ملی کشورمان مقابل ازبکستان به خبرنگار برنا گفت: بازی تدارکاتی خوبی برای آمادگی پیشتر در رقابت‌های جام ملت‌های آسیا برگزار شد. تیم ملی ایران برای حضور موفق در جام ملت‌های آسیا نیاز بسیاری به اردوها و بازی‌های تدارکاتی دارد.

وی با اشاره به اینکه در نیمه نخست بازیکنانی که در جام جهانی بازی کردند در ترکیب قرار گرفتند، افزود: بازیکنانی که در جام جهانی بازی کردند از انگیزه لازم برخوردار نبودند. احتمالا این بازیکنان به دلیل آنکه مقابل تیم‌های مهم بازی کردند ازبکستان را جدی نگرفتند.اما در نیمه دوم بازیکنان جدید که می‌خواستند از فرصت استفاده کنند تا خودشان را به کی‌روش نشان دهند به زمین رفتند. 

حسن زاده با تاکید بر اینکه تیم ملی ایران اکنون بازیکنان بسیار بهتری نسبت به 4 سال گذشته دارد، اضافه کرد: دستان کی روش برای رسیدن به ترکیب ایده ال بازتر است. تیم ملی ایران از لحاظ روحی و روانی آماده تر است و امیدواریم شاگردان کی روش در جام ملت های آسیا به عنوان قهرمانی برسند. 

وی درباره عملکرد امیر عابدزاده در بازی با ازبکستان، گفت: هر دروازه بانی در جریان بازی اشتباهاتی دارد که نیازمند آن است تا به تجربه لازم برسد. عابدزاده در نیمه نخست با استرس درون دروازه ظاهر شد اما در نیمه دوم از لحاظ روانی به آمادگی لازم رسید و توانست سیوهای خوبی انجام بدهد.