به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، مسئول رسانه ای رقابتهای نوجوانان بانوان آسیا در ابتدای کنفرانس مطبوعاتی سرمربیان تیم های حاضر در گروه C ضمن خوش آمدگویی، از آنان خواست تا در ابتدا صحبت های خود را در خصوص مسابقات بیان کنند.

شادی مهینی،  سرمربی تیم ملی نوجوانان بانوان کشورمان ضمن تشکر و قدردانی از میزبانی خوب تاجیکستان گفت: با توجه به اینکه تیم ملی کشورمان در سطح فوتبال پایه نوپا بوده، خوشحالیم که در مقابل تیم هایی همچون تایلند، تاجیکستان و سنگاپور  بازی می کنیم. تمام تلاش خود را بکار گرفته تا به این مرحله صعود کنیم و امیدواریم که نتایج قابل قبولی را بدست اوریم. همه هدف ما صعود از گروهمان است.

وی در ادامه در پاسخ به سئوال خبرنگار کنفدراسیون فوتبال آسیا در خصوص اینکه اولین بازی را چطور می بیند، گفت: اولین بازی ما فردا مقابل ماریانای شمالی است برگزار می شود. اصولا نتیجه اولین بازی برای همه بسیار مهم است و این برای ما نیز مستثنی نیست. امیدوارم شاهد بازی خوبی از  هر دو تیم باشیم.

سرمربی کشورمان در پاسخ به سئوال خبرنگار AFC مبنی بر برنامه های ایران برای حضور در مرحله نهایی قهرمانی آسیا گفت: تیم ملی نوجوانان بانوان ایران تمام تلاشش را برای رسیدن به این هدف بزرگ انجام خواهد داد.