به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، امیرحسین اکبری در ابتدا درباره شرایط ملی پوشان گفت: برای حدود شش ماه است که درگیر بازیهای لیگ هستیم و در واقع بازیها بسیار فرسایشی شده است. البته شرایط بدنی ملی پوشان تقریبا ایده آل است و از طرفی اردوهای یک ماه اخیر با تدبیر کادرفنی تیم ملی لغو شد تا بازیکنان کمی استراحت داشته باشند و از مصدومیت های احتمالی جلوگیری شود که بی شک تصمیم بسیار خوبی است.

وی ادامه داد: دور جدید اردوهای تیم ملی در هفته های آینده پیگیری می شود و پس از پایان مسابقات لیگ هم جهت برگزاری اردو و چند بازی دوستانه عازم پرتغال خواهیم شد تا با آماده سازی مناسب، برای مسابقات جام بین قاره ای آماده شویم.

اکبری تصریح کرد: بازیهای دوستانه کمی در طول سال داریم و اینگونه اردوهای سطح بالا، تاثیرگذاری زیادی در عملکرد تیم دارد، چراکه موجب افزایش انگیزه بازیکنان می شود . به خصوص بازیکنان جوانی که به تیم ملی اضافه شده اند با حضور در بازیهای بین المللی به نوعی خود را پیدا می کنند.

وی در پایان گفت: جام بین قاره ای نخستین رویداد مهم پیش رویمان در سال جاری است که به دلیل سطح بالای مسابقات و همچنین حضور پرشور هرساله هواداران ایرانی در ورزشگاه، از اهمیت زیادی برخوردار است. حمایت های فدراسیون از تیم ملی فوتبال ساحلی بسیار خوب بوده و امیدوارم این حمایت ها در سطح بالاتری ادامه دار باشد ، تا بازیکنان همانند همیشه و بدون دغدغه بهترین عملکرد خود را در زمین به اجرا بگذارند.