به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، میثم بائو، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره دیدار این تیم مقابل السد در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا در گفتگو با خبرنگار برنا، گفت: تیم فوتبال استقلال در آزادی موقعیت خوبی داشت که السد را شکست دهد اما این اتفاق رخ نداد. السد از کادرفنی و بازیکنان بسیار خوبی برخوردار است که برای قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا همه تلاش خود را به کار می‌برد.

وی با اشاره به اینکه السد تیم عربی نیست، بیان کرد: حضور بازیکن بزرگی مانند ژاوی شکل تیم السد را تغییر داده است. سبک تیم های عربی مشخص است اما تیم السد با سبکی متفاوتی بازی می‌کند. السد با استفاده از بازیکنان با کیفیتی که در اختیار دارد می‌تواند برای هر تیمی خطرناک باشد زیرا سبک فوتبالش تغییر کرده است.

بائو با تاکید بر اینکه استقلال در خارج از خانه باید حتما مقابل السد به نتیجه برسد، افزود: شاید همه بر این باور باشند که آبی‌ها با بازی که در آزادی انجام داده‌اند این امکان وجود ندارد که در خارج از خانه به نتیجه برسند اما در فوتبال هیچ چیز نشد ندارد و این امکان وجود دارد که استقلال بتواند در خانه السد این تیم را شکست دهد.

پیشکسوت استقلال در پایان، گفت: بازیکنان تیم فوتبال استقلال باید به این باور برسند که می‌توانند السد را شکست دهند. شفر، سرمربی با تجربه‌ای است که با یک تاکتیک خاص السد را غافل گیر کند.