به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ محمدرضا اسلامی،سرمربی تیم بسکتبال شیمیدر درخصوص وضعیت کلی تیم پیش از شروع فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر در گفتگو با خبرنگار برنا بیان کرد: متاسفانه لیگ بسکتبال چند سالی است که دچار چالش شده است. امسال هم مسائل اقتصادی در این اتفاقات بی تاثیر نبود. حتی برخی تیم ها در حال حاضر هم با مشکل اسپانسر روبرو هستند ولی خوشبختانه تیم شیمیدر جزو تیم هایی بود که از قبل، بعد از یک سال دوری از رقابت‌ها برای برگشت دوباره به لیگ برنامه داشت.

وی اضافه کرد: مدت دو هفته است که تمرینات را به صورت جدی آغاز کرده‌ایم. ولی هنوز به آمادگی لازم نرسیده‌ایم. چون بازیکن‌ها به تازگی کنار هم جمع شدند و استارت تمرین‌ها را زده‌ایم. امیدوارم دراین زمان باقی مانده خودمان را به مرز آمادگی لازم برسانیم تا فصل را با قدرت شروع کنیم.

اسلامی درباره جذب بازیکنان کلیدی و بنام بسکتبال توسط باشگاه شیمیدر نیز تصریح کرد: هر تیم برای این که نمایش خوبی در مسابقات داشته باشد می‌تواند تعداد مشخصی بازیکن را به اختیار بگیرد. خوشبختانه تیم شیمیدر در این رابطه خوب عمل کرده است. اینکه می‌گویند ما همه بازیکنان خوب لیگ را جذب کرده‌ایم درست نیست. در کنار این بازیکن‌ها ما 6 بسکتبالیست با میانگین سنی 19 سال داریم که در تیم های پایه شیمیدر بازی کرده‌اند و امسال به تیم بزرگسالان اضافه شدند تا بتوانند در کنار این بازیکن‌ها رشد کنند و آینده بسکتبال ایران را بسازند.

خبرنگار: فریبا جلیل خانی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: