به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در این پیام آمده است: رقابت‌های پاراآسیایی 2018 در حالی به پایان رسید که ورزشکاران معلول و جانباز کشورمان مرزهای تازه‌ای از خودباوری و توانمندی را تعریف کردند و با درخشش خیره کننده خود، دل‌ها را غرق سرور و غرور نمودند و ذهن‌ها را به خود مشغول ساختند. رکوردشکنی معلولان و جانبازان کشورمان با کسب 51 مدال طلا و در مجموع 136 مدال رنگارنگ، افتخار و اعتباری برای ورزش ایران شد که با کلام نمی‌توان سپاس و قدردانی آن را به جای آورد.

قهرمانانی که همه ما را به چالشی سخت از توانمندی‌ها فرا می‌خوانند. چالشی برای ما که به ظاهر از ناتوانی و کم توانی رنج نمی‌بریم، اما برابر توانمندی‌های بی‌بدیل و روحیه عالی آنها، سر تعظیم فرود می‌آوریم. ورزشکاران معلول و جانباز کشورمان با کسب مدال‌های رنگارنگ به ویژه طلا در ورزش‌های انفرادی و گروهی الگویی برای تمام جامعه ورزش ایران خواهند بود. از والیبال و گلبال گرفته تا بسکتبال با ویلچر که با اقتدار تا فینال رفت و در فینال طلای 51 ام را تقدیم ایران کرد. اینگونه بود که فقط در فاصله دو مدال طلا با تیم دوم آسیا، کره جنوبی قرار گرفتیم.

شیرزنان و شیرمردان ایرانی دوش به دوش یکدیگر برای ایران افتخار خلق کردند. از ساره جوانمردی پرچمدار کاروان ایران که با مدال‌های طلا درخشید تا اعجوبه‌ای چون شاهین ایزدیار که کسب مدال طلا را 6 تایی کرد و چشم آسیا را به خود خیره نمود. از سیامند رحمان قوی‌ترین مرد رقابت‌ها که باید منتظر اوج هنرنمایی او در توکیو 2020 باشیم تا تک تک ورزشکاران این کاروان که قبل از هر چیز با غلبه بر مشکلات جسمی و حرکتی خود، شایسته مدال طلا هستند.

باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس تهران، این افتخار ارزشمند را به این قهرمانان، ملت شریف ایران و اهالی ورزش تبریک می‌گوید.