به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، ظهر امروز شنبه ۲۱ مهر ماه، با حضور محمدجواد عباباف مشاور وزیر و مدیرکل حراست وزارت ورزش و جوانان، مهدی تاج رییس و محمد رضا ساکت دبیرکل فدراسیون فوتبال از مسئولان عالی رتبه و برقرار کنندگان نظم و امنیت در مسابقات ورزشی کشور تجلیل شد.

محمدجواد عباباف در این مراسم گفت: هفته بزرگداشت نیروی انتظامی فرصت مغتنمی است تا از تلاش ها و زحمات کسانی که در مسابقات ورزشی کشور، امنیت، آرامش و نظم برقرار می کنند تجلیل و قدردانی کنیم.

عباباف افزود: نیروهای زحمت کش انتظامی و یگان ویژه و سایر نیروهای خدوم که در برقراری نظم و امنیت ورزشگاه ها دخیل هستند در سرما و گرما و روزهای تعطیل و غیر تعطیل تمام تلاش خود را به کار می بندند تا مردم و علاقه مندان ورزش در فضایی کاملا امن و آرام مسابقات ورزشی را از نزدیک تماشا کنند که این امر جای تقدیر دارد.

همچنین مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال در این مراسم ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی گفت: فرصت خوبی است تا در این هفته از تلاشهای بسیار بزرگ همه دست اندرکاران نظم و امنیت در ورزشگاه ها تقدیر و تشکر کوچکی داشته باشیم.

وی افزود: نیروی انتظامی قوی و مقتدری داریم که در تمام ایام سال کمک و یار ما هستند و امنیت و آرامش را در ورزشگاه ها برقرار می کنند.

تاج گفت: امیدوارم روز به روز همکاری ها و همدلی های مسئولان ورزش با نیروهای انتظامی جهت برقراری نظم و امنیت ورزشگاه ها افزایش یابد.

در این برنامه سردار جان‌نثاری جانشین فرماندهی یگان های ویژه کشور، سردار هداوند جانشین فرمانده نیروی انتظامی فاتح، سردار مطهری زاده فرمانده یگان های ویژه تهران بزرگ، سردار مصدق فرمانده یگان امداد، سردار یعقوبی معاونت عملیات نیروی انتظامی تهران بزرگ، سرهنگ سلمانی جانشین یگان های ویژه فاتح، آقای عاملی از فرماندهی حوزه معاونت عملیات نیروی انتظامی، دکتر نصیری از شورای تامین استان تهران، سرهنگ جعفری از پلیس راهور حضور داشتند و مورد تجلیل قرار گرفتند.