به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، مهدی یوسف‌وند، بازیکن تیم بسکتبال شیمیدر درخصوص وضعیت این تیم برای بازی برابر پگاه تهران در هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر در گفتگو با خبرنگار برنا اظهار کرد: خوشبختانه تیم شیمیدر شرایط خوبی دارد. بازی اول را با برد شروع کردیم. قطعا با انگیزه بالایی برای مسابقات بعدی آماده می‌شویم. احساس می‌کنم بازی دوم مان بازی سختی نیست ولی ما هیچ تیمی را دست کم نمی‌گیریم. امیدوارم در برابر پگاه تهران نیز تیم برنده میدان باشیم.

وی افزود: فعلا هفته اول رقابت‌ها برگزار شده  و در کل سه بازی انجام شده است. بدون شک با انجام این تعداد بازی کم نمی‌توان در خصوص سطح لیگ صحبتی کرد. باید زمان بگذرد و تکلیف تیم‌های حاضر مشخص شود و بعد در این رابطه حرفی زد.

یوسف‌وند اضافه کرد: تیم شیمیدر و پتروشیمی تنها تیم‌هایی بودند که امسال قبل از شروع لیگ اردو برون مرزی داشتند. البته پتروشیمی اردو نداشت و در جام باشگاه‌های آسیا بازی کرد که قطعا در میزان آمادگی این تیم برای حضور پر قدرت در لیگ برتر بی تاثیر نبود. شیمیدر نیز یک اردوی یک هفته ای در ترکیه برگزار کرد.

وی در پایان درمورد اردوی ترکیه عنوان کرد: برگزاری اردوهای مرزی بدون تردید در آمادگی تیم‌ها موثر است. خوشبختانه شیمیدر شرایط را مهیا کرد و اردوی برون مرزی را پیش از شروع مسابقات لیگ برگزار کردیم. با سه تیم در  اردو بازی تدارکاتی برگزار کردیم که تقریبا هم سطح خودمان بودند.