به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، محمد پنجعلی در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، اظهار داشت: پرسپولیس بازی را خیلی خوب شروع کرد. کاشیما در آن لحظات تیم آسیب‌پذیری نشان داد و همین مساله افسوس همه ما را بابت نتیجه نهایی بیشتر کرده است.

وی ادامه داد: واقعا حیف شد که در این بازی نتیجه بهتری نگرفتیم. البته همین که تعداد گل‌های دریافتی هم بیشتر نشد خوب است چون به نظرم در تهران، جبران این دو گل غیرممکن نیست. قطعا سخت خواهد بود اما، کاری شدنی به نظر می‌رسد.

پنجعلی خاطر نشان کرد: یک نکته را هم می‌خواهم به بچه‌ها یادآوری کنم. وقتی سر هر سوتی به داور اعتراض می‌کنند، تمرکز و آرامش خودشان هم به هم می‌ریزد. عصبی شدن کارآیی بازیکن را پایین می‌آورد. داوری همیشه ممکن است اشتباه کند ولی چاره‌ای هم نیست باید تبعیت کرد. کلنجار رفتن با داور، آن هم در این سطح از مسابقات فایده‌ای ندارد. بچه‌ها باید خیلی مراقب باشند. نباید نعمتی را از دست می‌دادیم و بازیکنان دیگری هم خودشان را در معرض محرومیت قرار داده بودند. برای بازی تهران باید سعی کنند در تمام لحظات بازی آرامش و تمرکز خودشان را حفظ کنند.

وی اضافه کرد: من به اتفاق چند نفر از پیشکسوتان بازی را می‌دیدم. نظرم در نیمه اول این بود که اگر از برتری خودمان استفاده نکنیم و کار به نیمه دوم برسد، حریف خودش را جمع می‌کند. فکر می‌کنم تفکر آقای برانکو نیز، همین بود چون پرسپولیس با هدف رسیدن به گل، بازی را شروع کرد. شاید هم تقدیر این بود که بازی برگشت، حساس‌تر و جذاب‌تر شود. به نظر من جبران دو گل دور از دسترس نیست، ولی بچه‌ها باید تجربه این بازی را بردارند و باقی آن را فراموش کنند. فوتبال غیر قابل پیش بینی است و الان فقط باید روی ریکاوری بدنی، روحی و روانی خودشان کار کنند.