به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا و به نقل از AFC، پرسپولیس نماینده فوتبال ایران باید شنبه در دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا در تهران به مصاف کاشیما برود.

گادوین منشا مهاجم پرسپولیس درباره بازی برگشت و شکست سرخ‌ها در کاشیماساکر گفت:‌ در لیگ قهرمانان آسیا امسال در خانه شکست نخوردیم و این نکته خوبی است. باید در بازی برگشت تا جایی که ممکن است حمله کنیم و گل بزنیم. امیدوارم من و علی بتوانیم تیم را به بازی برگردانیم. تیم واقعا نیاز دارد که ما بتوانیم در خط حمله گلزنی کنیم و تیم را به موفقیت برسانیم. متاسفانه بازی بدی داشتیم و نتیجه مورد نظرمان را کسب نکردیم. حالا کارمان در فینال لیگ قهرمانان سخت شده است. 

او در ادامه صحبت‌های خود گفت:‌ ما برابر تیم‌های خوب زیادی که خیلی بهتر از کاشیما بودند بازی کردیم. السد خیلی از کاشیما قوی‌تر بود و متاسفانه گل‌های مفتی در بازی رفت دریافت کردیم. سخت تلاش می‌کنیم تا بتوانیم در خانه جبران مافات کنیم و برنده شویم.  پرسپولیس بعد از شکست در بازی رفت برابر الجزیره و در ادامه الدحیل در بازی‌های برگشت موفق به شکست و جبران و مافات شد و حالا برای سومین بار چنین شرایطی ایجاد شده است و پرسپولیس بازی رفت را باخته و باید در خانه به میدان برود.

منشا در پایان خاطرنشان کرد: وقتی به ژاپن رسیدیم در ورزشگاه جو تماشاگران را شاهد بودیم. حالا نوبت آنهاست که به تهران بیایند و ببینند چه چیزی در تهران خواهند دید. در دیدار برگشت مهم‌ترین موضوع این است که گل نخوریم و گل اول را به ثمر برسانیم و در ادامه گل‌های بعدی. امیدوارم هواداران در این دیدار ما را حمایت کنند و بتوانیم تیم را به موفقیت برسانیم.