به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ مجتبی شیری، مدافع اسبق پرسپولیس پیرامون دیدار نهایی لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه آزادی به خبرنگار برنا گفت: بازی رفت علیرغم اینکه در نیمه نخست توانستیم بازی قابل قبولی ارائه دهیم در نیمه دوم به دلیل آنچه که می‌توان تاثیرات شرایط آب و هوایی و شرایط جوی دانست به لحاظ بدنی افت کردیم و همین موضوع در عملکرد کلی تیم تاثیر گذاشت. باید به اینکه اشاره کرد که آنالیز کادر فنی کاشیما آنتلرز از پرسپولیس بسیار کامل بود و آنها می دانستند در چه زمانی باید به گل دست پیدا کنند.

او در بخش دیگری از صحبت‌هایش با اشاره به دیدارهای قبلی پرسپولیس در استادیوم آزادی تصریح کرد: بسیار امیدوار هستم، پرسپولیس مانند بازی السد و الدحیل بتواند در ورزشگاه آزادی به بازی برگردد و در پایان بازی انشاء الله جام را بالای سر ببرد. خوشبختانه درون تیم همدلی وجود دارد و نباید فراموش کنیم، قرمزها تا اینجا هم دست به کار بزرگی زده و امیدواریم به کمک هواداران که همیشه برای این تیم سنگ تمام گذاشتند بتوانند قهرمانی آسیا را به کارنامه کاری خود اضافه کنند.

شیری درخصوص این موضوع که شاید پرسپولیس در این دیدار عالیشاه را در ترکیب نداشته باشد، اظهار داشت: نفرات جایگزین بی‌تردید انگیزه فراوانی برای نشان دادن خود و همچنین تأثیرگذاری، آن هم در فینال معتبرترین لیگ قاره کهن خواهند داشت و مطمئنم آن ترکیبی که برانکو به زمین خواهد فرستاد، مانند استراتژی که به کار خواهد بست جواب می دهد و پرسپولیس قهرمان آسیا خواهد شد.