به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ سیروس دین محمدی، پیشکسوت استقلال درباره وضعیت این تیم در رقابت‌های لیگ برتر در گفتگو با خبرنگار برنا، گفت: استقلال هنوز نتوانسته به جایگاه اصلی خود برسد. همه معتقد هستند که این تیم در نیم فصل دوم به آمادگی لازم می‌رسد. ما هم امیدوار هستیم که این امر محقق شود اما بعد از حذف جام حذفی، استقلال باید تلاش کند تا سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را کسب کند.

وی درباره عملکرد بازیکنان خارجی، بیان کرد: سطح بازی الحاجی گرو بسیار پایین است. همام به دلیل اینکه یک بازیکن معمولی است نتوانست به آبی‌ها کمک کند.

دین‌محمدی با تاکید بر اینکه شفر مربی خوبی است، افزود: باید به این مربی فرصت داد اما در نیم فصل دوم آبی‌ها باید خانه تکانی کنند و تعدادی از بازیکنان که  عملکرد ضعیفی داشتند را در لیست مازاد قرار دهد. با رفع نقاط ضعف این تیم می‌تواند در نیم فصل به جایگاه مناسب برسد.

پیشکسوت استقلال گفت: استقلال برای بازگشت به جمع مدعیان باید به جوانان اعتماد کند. نیازی نیست که برای رسیدن به عنوان قهرمانی حتما هزینه‌های بسیاری پرداخت شود تا بازیکنان درجه دو خارجی خرید بلکه ما بازیکنان با کیفیت بسیار داریم و می توان از آنها به خوبی بهره برد.