به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ نیما نکیسا، پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره دیدار سرخپوشان مقابل کاشیما در فینال لیگ قهرمانان آسیا در گفتگو با خبرنگار برنا، گفت: پرسپولیس با تمام مشکلاتی که در این فصل داشت شاهکار کرد که به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسید. در نیمه نخست اگر علیپور با آرامش بیشتری توپ را با بغل پا شوت می‌کرد و موقعیت به دست آمده به گل تبدیل می‌شد، پرسپولیس می‌توانست ژاپنی‌ها را در خانه حریف شکست بدهد.

وی ادامه داد: غرب آسیا با شرق آسیا متفاوت است. از لحاظ بدنی، غذا و خواب با مشکلاتی مواجه می‌شوید. معتقدم پرسپولیس در نیمه دوم بر اساس اتفاق گل را دریافت کرد. گل نخست توپ از پای خلیل‌زاده گذر کرد و بیرانوند اصلا دید مناسب برای مهار توپ نداشت. گل دوم هم توپ به پای مهاجم حریف نگرفت اما توپ با چرخشی که گرفت دروازه سرخپوشان باز شد. 

نکیسا با تاکید بر اینکه حضور سرخپوشان در فینال لیگ قهرمانان بسیار اتفاق خوبی است، افزود: ورزشگاه آزادی بعد از سال‌ها اکنون بازسازی شد. باید از مسئولان تقدیر کرد که همه تلاش خود را به کار بردند تا میزبانی فینال در ایران حفظ شود. 

پیشکسوت پرسپولیس در پایان گفت: تلاش بازیکنان پرسپولیس قابل تقدیر است و برانکو تا به اینجا کار بزرگی انجام داده است. امیدوارم سرخپوشان در این دیدار به گل برسند و با شکست کاشیما همه در تهران جشن قهرمانی بگیریم.