به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ فرشید طالبی، کارشناس فوتبال درباره دیدار پرسپولیس و کاشیما آنتلرز در فینال لیگ قهرمانان آسیا در گفتگو با خبرنگار برنا، گفت: با شرایطی که پرسپولیس دارد باید حکم قهرمانی سرخپوشان را امضا کرد. برانکو واقعا مربی بزرگی است که توانست علی رغم محرومیت در نقل و انتقالات قرمزها را به فینال لیگ قهرمانان آسیا برساند.

وی ادامه داد: از لحاظ سخت افزاری، نرم افزاری و امکانات فوتبال شرق آسیا با غرب آسیا بسیار متفاوت است. نوع تشویق هواداران آنها متفاوت است. در کل ۹۰ دقیقه بازی هواداران کاشیما یک دقیقه هم ساکت نبودند و با حمایت‌های خود برد در خانه را به تیم کاشیما تکلیف کردند.

طالبی با اشاره به اینکه تیمی که فینال لیگ قهرمانان می‌رسد با تیم‌های بزرگ بازی کرده و از هرگونه استرس خالی است، افزود: معتقدم بازیکنان پرسپولیس در بازی رفت با کاشیما استرس نداشتند. سرخپوشان در دقایقی که تیم های حریف اصولا در خانه فشار می‌آورند به سمت دروازه کاشیما حملات خوبی داشت. در نیمه دوم هواداران تیم حریف بودند که باعث شکست پرسپولیس شدند.

بازیکن اسبق سپاهان گفت: پرسپولیس می‌تواند در همان دقایق ابتدایی به گل برسد. سرخپوشان ۹۰ دقیقه فرصت دارند و این دقایق در فوتبال بسیار است. در مدت چند دقیقه شما می‌توانید چندین گل به ثمر برسانید. امیدوارم پرسپولیس با حمایت هواداران قهرمان آسیا شود.