به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، هفته هشتم رقابت های لیگ برتر والیبال روز یکشنبه ادامه پیدا خواهد کرد. در این هفته تیم پیکان با قرعه استراحت رو به رو است و 6 دیدار دیگر در شهرهای مختلف برگزار خواهد شد. خاتم اردکان در یکی از جذاب ترین بازی های هفته میزبان شهرداری گنبد است. دو تیم مدعی و پرهوادار والیبال ایران در شرایطی به مصاف یکدیگر می روند که تیم میزبان در رده ششم جدول حضور دارد و شهرداری گنبد در رده دوم قرار گرفته است.

شهرداری ارومیه در دیداری که هواداران این تیم اجازه حضور در ورزشگاه را ندارند به مصاف شهروند اراک می رود که در هفته های اخیر نمایش بسیار خوبی داشته و تلاش می کند تا خود را به جمع بالانشینان اضافه کند. دیگر تیم ارومیه ای یعنی دورنا در این هفته مهمان صدرنشین لیگ برتر است. تیم قعر نشین رده بندی لیگ برتر هر چند در کسب پیروزی ناکام بوده اما این تیم جوان همواره رقابت های جذابی را برگزار می کند و شهرداری ورامین برای صدرنشینی خود باید با تمام تمرکز در این دیدار حاضر شود.

سایپا بعد از یک هفته استراحت به آمل سفر می کند تا به مصاف کاله این شهر برود. نارنجی پوشان در رده هفتم جدول حضور دارند و برای رسیدن به رتبه های بالا تلاش می کنند و از سوی دیگر نیز کاله آمل که در رده چهارم قرار گرفته نمی خواهد در این کورس از دیگر حریفان عقب بماند. در دیگر دیدار هفته پیام مشهد در خانه میزبان فولادسیرجان است. پیام مشهد در هفته های اخیر نمایش بسیار خوبی داشته و از سوی دیگر فولاد سیرجان بعد از چند هفته ناکامی به دنبال کسب یک پیروزی با ارزش برابر تیم مشهدی در زمین حریف است. در آخرین رقابت هفته نیز تیم عقاب نهاجا میزبان شهرداری تبریز است که هفته گذشته اولین برد خود را کسب کرد و شرایط خود را تا اندازه ای سامان داد. هر دو تیم در این دیدار به دنبال کسب برد هستند تا بتوانند جایگاه خود را ارتقا دهند.