به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ ناصر پورعلی‌فرد درباره موفقیت‌های ورزش در چهار سال گذشته و دستاوردهایی که ایران در حوزه ورزش به دست آورده است در گفتگو با خبرنگار برنا، گفت: بزرگترین و مهم‌ترین دستاوردی که وزارت ورزش و جوانان با حضور دکتر سلطانی‌فر به ارمغان آورد آرامشی بود که بر ورزش کشورمان حاکم شده است. 

وی ادامه داد: اردوهای برون مرزی خوبی با حضور وزیر برپاشد و رشته‌های مختلف ورزشی توانستند برای آمادگی بیشتر تیم‌ها را به اردوهای تدارکاتی اعزام کنند. وزارت ورزش و جوانان با پیگیری‌های به موقع خود توانست مشکلات موجود ورزش را حل و فصل کند.

پورعلی فرد با تاکید بر اینکه ورزش کشورمان با هماهنگی خوبی که میان کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش وجود دارد باعث شد تا ورزش ایران در رقابت مهمی همانند بازی‌های آسیایی درخشش قابل قبولی از خود به نمایش بگذارد، افزود: از چندین ماه قبل تدارکات لازم برای حضور ورزشکاران در رقابت‌های آسیایی تدارک دیده شد. هماهنگی کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش و جوانان باعث شد تا کاروان ورزشی ایران در بازی‌های آسیایی عملکرد بسیار خوبی از خود به نمایش بگذارد.

رییس فدراسیون پرورش اندام، گفت: پیگیری‌های مکرر وزارت ورزش و جوانان باعث شد تا ورزش کشورمان در رخدادهای مهم به افتخارات بزرگی برسد. ورزش ایران به مدیریت‌های خوبی همچون دکتر سلطانی فر نیاز دارد. آرامشی که اکنون در ورزش کشور وجود دارد بسیار مهم است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: